Kariera

Dołącz do naszego ZESPOŁU

PH KONRAD to przede wszystkim zespół ludzi, stawiający na:
  • wspólny rozwój
  • przyjazną atmosferę
  • skuteczną pracę zespołową
  • doskonałą zabawę
  • wzajemną pomoc

Chcesz poznać nas bliżej?
Sprawdź aktualne oferty pracy w naszej firmie lub wypełnij formularz aplikacji online.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że praca może być przyjemnością

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. sprzedaży trzody chlewnej

Aktualnie firma PH KONRAD poszukuje do pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży trzody chlewnej

Poszukiwani są dwaj przedstawiciele na region województwa łódzkiego oraz na region województwa wielkopolskiego

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży trzody chlewnej to osoba, która:

-posiada silną i przebojową osobowość,

-jest pełna kreatywności oraz ma apetyt na sukces,

-posiada wiedzę z zakresu hodowli trzody chlewnej

-jest przekonana o sile własnych możliwości oraz jest przygotowany na ciągły rozwój w Naszej Firmie

Obowiązki:

-pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z celami wyznaczonymi przez firmę,

-utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych,

-prowadzenie negocjacji z klientami,

-dbanie o dobry wizerunek firmy,

-monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Oferujemy:

-pracę pełną wyzwań

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dopasowane do Twoich potrzeb

-atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia)

-program wdrożenia oraz pracę w zgranym i młodym zespole

-narzędzia pracy ( telefon, samochód )

Chcesz zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie?

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane aplikacją na powyższe stanowisko prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@phkonrad.pl z dopiskiem (Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży trzody chlewnej z określeniem regionu preferowanego województwa do pracy - łódzkie bądź wielkopolskie)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

0
Zadowolonych klientów
0
Transportów rocznie
0
Pracowników
0
lata
Działalności
logo-poziome.png

18-400 Łomża, Poligonowa 28c
NIP: 718-100-91-02
tel. 86/215-11-15

Znajdź nas!