Kariera

Dołącz do naszego ZESPOŁU

PH KONRAD to przede wszystkim zespół ludzi, stawiający na:
  • wspólny rozwój
  • przyjazną atmosferę
  • skuteczną pracę zespołową
  • doskonałą zabawę
  • wzajemną pomoc

Chcesz poznać nas bliżej?
Sprawdź aktualne oferty pracy w naszej firmie lub wypełnij formularz aplikacji online.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że praca może być przyjemnością

Młodsza księgowa

W związku z rozwojem jednego z działów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodsza Księgowa

Miejsce pracy: Łomża

Opis stanowiska

  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży

kasy i innych  dokumentów księgowych

dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży

  • kasy i innych  dokumentów księgowych

  • kontrola rejestrów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przegotowywanie sprawozdań i raportów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (ekonomia, księgowość, finanse)
  • min.2 lata doświadczenia w pełnej księgowości
  • jeśli pracowałaś i znasz system WF-FaKir będzie to dodatkowym atutem
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatny pakiet fitness i siłowni
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • świeże owoce i pyszną kawę

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@phkonrad.pl

z dopiskiem „Młodsza Księgowa"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Specjalista ds. importu/ asystent dyrektora
Pracownik biurowy w dziale bydla mięsnego
0
Zadowolonych klientów
0
Transportów rocznie
0
Pracowników
0
lata
Działalności
logo-poziome.png

18-400 Łomża, Poligonowa 28c
NIP: 718-100-91-02
tel. 86/215-11-15

Znajdź nas!